Taş Desenli Duvar Kağıdı

Taş desenli duvar kağıdı nedir?

Taş desenli duvar kağıdı; tuğla, beton, doğal taş gibi efektlere sahip olan ve duvarları dekore etmek üzere kullanılan bir dekorasyon ürünüdür. 

Yüzyıllar öncesinde insanoğlunun evi ve günlük işleri, hatta resimli betimlemeleri ile kendini ifade etme amacı için kullanılan taşların, hayatımızın her döneminde önemli bir yeri olmuştur.

Taşların iyileştirici gücünden ve sahip olduğu dingin enerjiden hala yararlanılmakta olan günümüzde ise, taş desenli duvar kağıtlarının en fazla tercih edilen ve her zaman trend olan desenler arasında olmasının da nedeni budur. 

HannaHome’un taş desenli duvar kağıdı modellerini neden tercih etmeliyim?

Dekorasyonda taş desenli duvar kağıdı kullanımı, evinde huzurlu bir atmosfer yaratmak isteyenler tarafından sık sık tercih edilmekte. 

HannaHome, farklı taş desenli duvar kağıdı modelleri ve dokusuna kattığı 3 boyutlu efektleri ile taşların iyileştirici gücünü ve sahip olduğu dingin enerjiyi mekanlara taşırken gerçekçi bir boyut da kazandırıyor. 

Taş Desenli Duvar Kağıdı Modelleri

HannaHome, farklı taş desenli duvar kağıdı modellerini sunduğu koleksiyonları ve dokusuna kattığı 3 boyutlu efektleri ile doğal taşın enerjisini mekanlara taşırken gerçekçi bir boyut da kazandırıyor.

Design ID markasının "The Stone Therapy" duvar kağıdı koleksiyonunu incelemek için tıklayınız.

Yukarıdaki ilgili koleksiyon dışında birbirinden farklı taş desenli duvar kağıdı modellerini ürün asistanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.

Taş desenli duvar kağıdı nasıl kullanılmalıdır/uygulanılmalıdır?

•Taş desenli duvar kağıdı modelleri, silinebilir ve temizlenebilir özelliktedir. Ürünün silinebilir özelliği fazla olsa dahi, silme esnasında kuvvet uygulanmamalı ve kesinlikle sert yüzeyli maddeler ile ağartıcı kullanılmamalıdır. Duvar kağıtları nemli, sabunlu bir süngerle silinirse, ömürleri daha uzun olur.

Hem uygulama hem de bakım aşamasında bazı ürünlere hassasiyet göstermek gerekmektedir. Özel baskı teknikleri (örn. gravür baskı) ile üretilen, flok, doğal malzemelerin kullanıldığı ve tekstil yüzeyli duvar kağıtları bunlardan bazılarıdır.

Duvar kağıdı uygulama işlemi son derece kolaydır, ancak uygulamanın başarılı olması için doğru ürün seçiminin yapılması, ürünün özellik ve uygulama tekniklerinin bilinmesi ve uygulamayı yapacak olan kişi veya firmanın seçimi oldukça önemlidir.

• Taş desenli duvar kağıdı modelleri, güneş ışığına dayanıklıdır (iyi ve üstü).

• Taş desenli duvar kağıdı modellerinde desen tutturma özellikleri farklılık gösterebilir. Kartelalar içerisindeki ürünlerin arkasında ve rulo etiketlerinde kaydırma ölçüleri ile ilgili bilgi verilmektedir.

• Taş deseneli duvar kağıdı modelleri farklı taban ve yüzey çeşitliliğine sahip olduğundan, söküm özellikleri de farklılık göstermektedir.

HannHome’un taş desenli duvar kağıdı modellerini nereden satın alabilirim?

HannaHome, Türkiye genelinde 200'ü aşkın bayi ağı ile salondan mutfağa, çocuk odasından banyoya kadar her yaşam alanı için yüzlerce duvar kağıdı modelini sizlerle buluşturmaktadır. Taş desenli duvar kağıdı modellerini size en yakın bayilerimizden satın alabilirsiniz. Size en yakın bayi bilgileri için HannaHome operasyon ekibi ile iletişime geçiniz. Tel: (0216) 573 45 66

HannaHome’un taş desenli duvar kağıdı fiyatları ne kadardır?

HannaHome taş desenli duvar kağıdı fiyatları, seçtiğiniz marka, koleksiyon ve ürüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Ürünlere ait fiyat ve ölçü bilgisine, HannaHome operasyon ekibi ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Tel: (0216) 573 45 66