HABERLER

Gezgin Duvar Kağıtları!

Gezgin Duvar Kağıtları!

Rasch markasının Sightseeing duvar kağıdı koleksiyonu ile seyahat tutkunuzu yaşam alanlarınıza da yansıtın!

Haritada keşfedilmeyi bekleyen yeni yerler, yeni insanlar ve yaşanacak pek çok macera varken; siz de yeni bir yolculuğa yelken açmaya ne dersiniz?

Amerika’yı yeniden keşfetmek, aşkı Paris’te tekrar yaşamak hatta var olmayı Uzak Doğu öğretilerine göre yeniden sorgulamak… Her yolculuk yeni bir deneyim… Ve eve dönerken yanınızda getirebileceğiniz tek şey; anılarınız...

İşte Rasch markasının Sightseeing duvar kağıdı koleksiyonu, gezgin ruhunuzu ve anılarınızı duvarlarınıza da yansıtacak!

Damasklardan taş ve ahşap efektli desenlere, yazılılardan geometrik desenlere uzanan tasarımlarını; beyaz, gri, lacivert, yeşil, sarı, kırmızı gibi zengin renk alternatifleri ile yorumlayan Sightseeing duvar kağıdı koleksiyonu, şehir hayatından doğaya seyahat tutkunlarının seveceği birbirinden farklı parçaları bir araya getiriyor.

Tüm Rasch koleksiyonlarında olduğu gibi, kalite ve teknik özellikleri ile fark yaratan modern ithal duvar kağıdı koleksiyonu, kolay temizlenebilmesi, güneş ışınlarına dayanıklı olması, ekolojik olması, RAL ve CE sertifikaları güvencesinde insan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi barındırmaması gibi birçok kullanım avantajına da sahip.