HABERLER

Barbara Becker imzalı yepyeni bir koleksiyon: “b.b. home passion VI”

Barbara Becker imzalı yepyeni bir koleksiyon: “b.b. home passion VI”

Ünlü tasarımcı Barbara Becker’ın köklerinden ilham aldığı “b.b. home passion VI” duvar kağıdı koleksiyonu ile farklı kültürlerin etkisini evinize yansıtabilirsiniz…  

Hayat, kendinizi bulmaya çalıştığınız uzun bir yolculuk… Bu yolculukta çevresel faktörlerin kimliğinize etkisi olsa da, bugün sizin siz olmanızda DNA’larınızın etkisi sandığınızdan çok daha fazla...

İşte Barbara Becker’ın İskoçya, Almanya ve Afrika’ya uzanan köklerinden ilham aldığı, Rasch markası için özel olarak tasarladığı “Barbara Becker Home Passion VI” duvar kağıdı koleksiyonu ile siz de köklerinize doğru bir yolculuğa çıkacaksınız!

Barbara Becker’ın; birbirinden farklı kültürlerin etkisini taşıyan, sofistike renklere ve tasarımlara yer verdiği koleksiyonunda; African Soul, Highland Clan ve Heimat olmak üzere üç farklı tema bulunuyor.

African Soul: 

Afrika’nın, sizi kucaklayan, insanlarının birlikte şarkı söyleyip dans ettiği renkli bir kültürü vardır. Cesur renkleri ve farklı desen kombinasyonları ile Etno stilinin doğduğu bu topraklar, kıyafetlerinde olduğu kadar yaşam alanlarında da zengin bir çeşitlilik taşır.

African Soul teması, zıt renk kombinasyonlarına sahip rengarenk ananasların, etnik ve geometrik tasarımların yanı sıra, eski plastik çantaları değerlendirerek dokudukları sepetleri andıran örgü desenleri ile, bu kültürün tüm güzelliklerini yansıtacak ve sizi kısa bir Afrika turuna çıkaracak… 

Highland Clan

Yeşil yaylalarında otlayan öküzleri, çoşkun akan şelaleleri, berrak gölleri ile harika bir doğa manzarasına tanık olabilir, hafif bir meltemle uzaklardan kulağınıza kadar gelen gayda seslerini dinleyebilirsiniz.

İşte, eşsiz doğa güzelliği ve kendine özgü kültürü ile İskoçya ile tanışın!

Highland Clan teması, geleneksel kıyafetlerinden ilham alarak yer verdiği ekose desenlerinin yanı sıra ağaç, İskoçya’nın doğasını yansıtan desenleri ile de sizi adeta büyüleyecek! 

Heimat

Almanya’nın güneyinde hava güzel olduğu zamanlar insanlar dışarıda buluşur, şehre veya doğaya dolaşmaya çıkarlar. Doğal güzelliğinin yanı sıra kendine özgü mimarisi ile hayran kalacağınız evleri ve festival zamanlarında geleneksel kıyafetlerle dolaşan neşeli insanları ile Almanya, etkileyici bir atmosfere sahiptir.

Heimat teması, Almanya’nın doğası ve mimarisinden ilham aldığı, taş ve ahşap gibi doğal dokuları yansıtan tasarımlarının yanı sıra, geleneksel kıyafetlerini anımsatan çiçek desenleri ile de evinizde fark yaratacak…