Ev Duvar Kağıdı

Her canlı, içinde hayatını geçirebileceği bir yuva edinme ihtiyacı hisseder. Bu ihtiyaç çerçevesinde evlerimizin her birimiz için farklı anlamları olsa da, onlar hayatımızı sürdürdüğümüz bir yer olmaktan çok sevdiklerimizle geçirdiğimiz güzel ve mutlu anların yaşandığı çok özel yerlerdir.

Mutlu bir hayat da, işte yaşadığımız bu özel yerden başlar. Mutluysak, her ev güzeldir. Bu yüzden de evimizde mutlu ve huzurlu bir atmosfer yaratmak, hepimiz için önemlidir. Bu atmosferi yaratmak için evimizin dekorasyonunun; içinde kendimizi güvenli, rahat ve konforlu hissedeceğimiz şekilde yapılması, sevdiğimiz renkler, desenler ve eşyalar ile dekore edilmesi gerekir. Ev duvar kağıdı da bu amaç ile kullanılmakta ve evlerinin atmosferini değiştirmek, evinde farklı bir hava yaratmak isteyenler için sık sık tercih edilmektedir.

Ev Duvar Kağıdı Modelleri

HannaHome olarak Türkiye’deki tek temsilcisi olduğumuz 10’u aşkın ithal duvar kağıdı markası ile yaklaşık 10.000 farklı duvar kağıdı modelini, 150’nin üzerinde koleksiyon ile eviniz ile buluşturuyoruz. Birbirinden farklı ev duvar kağıdı modellerimiz ile bir nevi evlere mutluluk dağıtmak için çalışıyoruz.

Ev duvar kağıdı koleksiyonlarımızı incelemek için;

Rasch Textil markasının "Indigo" duvar kağıdı koleksiyonunu incelemek için tıklayınız.

Rasch markasının "Crispy Paper" duvar kağıdı koleksiyonunu incelemek için tıklayınız.

Yukarıdaki örnek duvar kağıdı koleksiyonları dışında ev duvar kağıdı modellerimizin tümünü, ürün asistanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra taş desenli duvar kağıdı veya bebeğiniz ya da çocuklarınız için de bebek odası duvar kağıdı modellerimiz hakkında bilgi almak için ilgili sayfaları inceleyebilirsiniz.