Bebek Odası Duvar Kağıdı

Bebek odası dekorasyonu çok hassas bir konudur ve üzerinde epeyce düşünülmesi gerekir. Bebek odasında, bebeğin huzur bulacağı renkler ve desenler kullanılmalı, bebeğin sağlığına zarar vermeyen ürünler ile dekore edilmesine ayrıca önem ve öncelik verilmelidir.

Bu noktada aileler, bebek odasında onlara huzurlu bir atmosfer yaratacak, hiçbir kimyasal maddeyi barındırmayan ve bebek odası için özel olarak üretilen sağlıklı duvar kağıtlarını kullanabilirler.

Bebek odası duvar kağıdı nedir?

Bebek odası duvar kağıdı, bebek odaları için özel olarak tasarlanan ve duvarları dekore etmek üzere kullanılan bir dekorasyon ürünüdür.

HannaHome’un bebek odası duvar kağıdı modellerini neden tercih etmeliyim?

 Hannahome olarak sağlığı her zaman birinci planda tutuyoruz. Bebek odası için özel olarak üretilen duvar kağıdı koleksiyonlarımızın da, birçok renk ve desen alternatifi sunarken sağlığa zararlı hiçbir maddeyi barındırmamasına öncelik veriyoruz. Temizlenebilme, güneş ışınlarına dayanıklılık gibi birçok kalite ve teknik özelliğe de sahip olan koleksiyonlarımız; tüm bu yönleri ile de ailelere bebek odasında gönül rahatlığıyla kullanabilecekleri pek çok alternatif sunuyor.

Bebek odası nasıl dekore edilmelidir?

Bebek odalarında, bebeğin huzur bulacağı renklere, desenlere sahip olan ve bebeğin sağlığına zarar vermeyecek duvar kağıdı modelleri kullanılmalıdır. Bu noktada aileler, bebek odasında onlara huzurlu bir atmosfer yaratacak, hiçbir kimyasal maddeyi barındırmayan ve bebek odası için özel olarak üretilen sağlıklı duvar kağıtlarını tercih edebilirler. 

HannHome’un bebek odası duvar kağıdı modellerini nereden satın alabilirim?

HannaHome, Türkiye genelinde 200'ü aşkın bayi ağı ile bebek odası duvar kağıdı modellerini sizlerle buluşturmaktadır. Size en yakın bayileri öğrenmek için HannaHome operasyon ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Tel: (0216) 573 45 66

HannaHome bebek odası duvar kağıdı fiyatları ne kadardır?

HannaHome bebek odası duvar kağıdı fiyatları, seçtiğiniz marka, koleksiyon ve ürüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Ürünlere ait fiyat ve ölçü bilgisine, HannaHome operasyon ekibi ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Tel: (0216) 573 45 66

Bebeğinizin odasında şık ve güvenle kullanabileceğiniz bebek odası duvar kağıdı modellerimizi incelemek için;

Rasch Textil markasının"Disney Deco" duvar kağıdı koleksiyonu için tıklayınız.

Rasch Textil markasının "Bambino XVII" duvar kağıdı koleksiyonu için tıklayınız.

Yukarıdaki ilgili koleksiyonlar dışında biribirinden farklı bebek odası duvar kağıdı modellerini ürün asistanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.